KONST / Litografier / Färglitografi 13857137
nr 1385 7137
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, "Så Skimrande. ". Signerad, numrerad 105/280. Bladets mått: 50x72 cm, yttermått inklusive ram: 61x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:19:59
300 kr
400 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth